Den 10

29. listopadu 2016 v 10:59 | V. |  Listopad
Dnes je úterý, což znamená den vážení. Jelikož bydlím v malém studnetském bytě se čtyřma dalšíma studentkama, mám v úterý dopoledne jedinou šanci, jak se zvážit a zároveň se vyhnout jakýmkoli poznámkám. Je to proto, že v úterý dopoledne jsem v bytě vždycky sama, protože mám jedinou přednášku a ta končí v devět ráno.
Podle váhy jsem za 18 dní zhubla rovná dvě kila. To je hodně dobrý výsledek. Je to sice jen začátek, ale konečně jsem na správné cestě. Když vidím ty výsledky, mám další motivaci vydržet. Na těle to ještě vidět není, uvidím, jestli budou změny viditelné po měsíci.

Hlad občas ještě mám. Většinou je to večer, když se mi nechce spát a učím se třeba do půlnoci. Taky mě občas dovede potrápit nedostatek energie. Možná je to nedostatkem jídla, možná je to tím, že jsem teď dva dny nepila žádnou kolu ani energy drinky a možná je to jen tím, že učení je neskutečně nudné. Který student nezačne zívat, když sedí na nezáživné přednášce od sedmi ráno?

Začínají se mi blížit termíny seminárek, takže v jednom kuse čtu nějaké nudné knihy a sbírám tak materiály pro své psaní. Knihy jsou mým koníčkem, mojí vášní, jen málokdo čte tolik, jako já. Občas mě to ale přemůže.


Od začátku diety mě trápí bolesti hlavy. Může to souviset s narůstajícím stresem z blížícíh se zkoušek, ale taky to může být jeden z abstinenčních příznaků. Některé potraviny, zejména ty, které máme nejradši, jsou vysoce návykové. O návykovosit kofeinu a čokolády jsem věděla, ale překvapilo mě, že sýr je také vysoce návykový. Byla jsem zvyklá jíst hodně sýra. Vybírala jsem si co nejméně tučné druhy, ale i tak jsem ho snědla víc, než teď a myslím, že se to na mě podepsalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama