Kde jsem a kam chci dojít

26. listopadu 2016 v 13:53 | V.
Ve svých dvaceti letech jsem se projedla až k 67 kilokramům. Na výšku 174 cm, to není moc, moje BMI (tzn. poměr výšky a váhy) je v pořádku (21,77), netrpím žádnými zdravotními potížemi, jsem fyzicky i psychicky zdravá. Jen zkrátka nejsem spokojená s tím, jak vypadám, což je ovšem většina žen. :D

Mojí motivací je také můj táta. Vždy byl na mě hrdý, protože až do mých patnácti, šestnácti let jsem měla postavu "jako modelka", jak rád říkal. Tehdy jsem vážila 57 kg a byla jsem 170 cmg vysoká. Za těch pár let na střední škole jsem ale trochu vyrostla a trochu víc přibrala. Od té doby mi to neustále připomíná a to dost nevybíravým způsobem. Je to můj hnací motor, abych mu to jednou mohla vmést do obličeje.

Čeho chci dosáhnout?
Můj momentální cíl je 57 kg, to je přesně na hranici zdravého BMI, tedy 18,5. Moje ideální tělo by bylo štíhlé, zejména v pase, pevné, pružné, bez celulitidy, bez faldů a s vyrýsovanými svaly. To je můj cíl po tom, co dosáhnu prvního cíle. Internet je takových těl plný a proto věřím, že je možné toho dosáhnout.

Moje ideální tělo by vypadalo nějak takhle:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama