Začátek experimentu

26. listopadu 2016 v 13:21 | V.
V dnešní době je krásné tělo synonymem úspěchu. Být štíhlý, svalnatý, zdravý a krásný je dnes důležitější než kdy dřív. Jsme posedlí svou váhou, velikostí svého oblečení jídlem a pitím. Farmaceutický průmysl neustále chrlí nové a nové přípravky na hubnutí, vznikají nové diety, nové druhy cvičení, nové způsoby, jak hubnout bez práce. Každý, ale po čase zjistí, že bez práce nejsou koláče. Zkrátka není žádný zázračný přístroj, který bude hubnout za nás, žádná pilulka, která promění jídlo z fastfoodu na dokonalou výživu pro tělo. Nikdo za nás nebude správně jíst ani cvičit.

Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod. Nejčastějšími výmluvami jsou: "Jím správně, nevím, proč přibírám." a "Nemám čas." Můj závěr zní: Jsme jen líní. V dnešní internetové době jsme přehlceni informacemi, proto neberu důvod "Nevím jak" za relevantní. Abych potvrdila svou hypotézu o lenosti, rozhodla jsem se učinit tento experiment. Pokusím se zhubnout a vytvarovat své tělo podle svých představ a změřím, jak dlouho mi to potrvá. Abych dokázala, že je nedostatek času skutečně jen výmluva, budu plnit svůj dietní a cvičební režim v průběhu studia na VŠ. Můj čas budu dělit mezi školu, přátele, cvičení, zábavu a brigádu.

Když to dokázala ona, proč ne i já?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hrobárka Hrobárka | Web | 26. listopadu 2016 v 13:41 | Reagovat

Popravde to ide dosť rýchlo s určitým druhom cvičenia... teda aspoň u mňa to šlo :D až do momentu, keď ma prevalcoval pracovný stres a cvičenie šlo bokom.
Veľa šťastia :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama