Den 15

4. prosince 2016 v 9:43 | V. |  Prosinec
Některé dny jsou těžší, než jiné. Nemůžu spát. Usínám čím dál později. Byla jsem zvyklá usnout okolo jedenácté, ale teď ležím v posteli a zírám do tmy někdy do jedné ráno i déle. Když jsem tak dlouho vzhůru, dostanu hlad, opravdový fyzický hlad, nejen hlad z nudy. Je to skutečně nepříjemné.

Pár věcí se na mě změnilo. Mívám víc vysušenou kůži, musím se po každé sprše natírat hydratačním mlékem a krémem na obličej. Nikdy dřív jsem to dělat nemusela. Mám neustále příšernou chuť na maso. Občas se mi zdává o jídle a poslední týden v něm vždycky figurovalo maso. Neustále toužím po pražské šunce z ohně a hovězím staeku. Když člověk touží po nějakém druhu jídla, může to značit nějaký nedostatek v těle. Chuť na maso prý značí nedostatek B12, tuku, nebo železa. Já si spíš myslím, že mi prostě chybí protein a tak toužím po mase.
Musím brát potravinové doplňky pro silné vlasy, nehty a krvetvrobu. S nízkou hladinu železa jsem měla potíže už od malička, zdědila jsem to po své mamince, ale vlasy a nehty mě dřív netrápily. Teď se mi lámou, jsou slabé, nehty mají nehezkou barvu, vlasy se mi třepí.

Zdá se, že nelze tělu jen tak odepřít třetinu potravy. Obávám se, že ty účinky, které na sobě pozoruji, zdaleka nejsou všechny. Ale pokud něco chci, musím si za tím jít i přes překážky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama