Den 16

5. prosince 2016 v 12:53 | V. |  Prosinec
Tohle je peklo. Proč by se takhle někdo mučil hlady dlouhodobě? Nemám tušení. Mám pořád příšerný hlad. Usínám, mám hlad, vstávám, mám hlad. Jediné pořádné jídlo je můj oběd, ten si ještě nedokážu úplně upřít, ostatní jídla jsou miniporce. Zítra je den vážení, bytostně si přeju, abych váha ukázala zase nižší číslo.

Dala jsem se na čajovou dietu. Není to nic oficiálního, ani nevím, jestli to praktikuje i někdo jiný. Spočívá to v tom, že piju co nejvíc teplého čaje, pokud je v něm i kofein, tím lépe. Teplá tekutina dodá na chvíli pocit plnosti a žaludek si potom tolik neztěžuje. Kofein člověka nabudí a pokud je ho hodně, potlačí chuť k jídlu.

Občas si připadám, jako bych ani nežila. Jen tak přežívám. Učím se, připravuji na zkoušky, ale už tři dny jsem neopustila byt. Dokud jsem nebyla na dietě, mohla jsem alespoň jíst, co jsem chtěla a bylo mi dobře. Teď jen počítám dny do pátku, kdy snad konečně budu moct strávit trochu času s kamarády.

Neustále si musím připomínat, proč to dělám a co je mým cílem.


Dnes jsem se neudržela a nad rámec kalorického příjmu jsem snědla čínskou nudlovou polévku z pytlíku. To tyhle štíhlé krásky asi nedělají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama