Den 22

11. prosince 2016 v 21:54 | V. |  Prosinec
Bolí mě hlava. Chybí mi kofein. Dnes jsem žádný neměla a nechci si ho dávat, protože bych musela přijímat větší a větší dávky. Kolu jsem si koupila až pozdě odpoledne a kdybych ji otevřela, vypila bych jí tolik, že bych zase nemohla usnout. Takhle snad usnu.

Dnes jsem vstávala až v deset, snídala jsem o půl jedenácté, takže jsem vynechala dopolední svačinu. Díky tomu jsem si mohla odpoledne dopřát čokoládový donut. Byl výborný, měla jsem po něm úžasnou náladu a tentokrát jsem neměla žádné výčitky. Nastavila jsem si dnešní jídlo tak, že mi to akorát vyšlo. Samozřejmě mám teď už zase hlad, ale ten zaspím. Dám si čaj a budu myslet na snídani.

Na žádném obrázku není tahle americká kobliha tak krásná, jak ve skutečnosti chutná. Jenže štíhlé fitness krásky tyhle sladké tučné dobroty nejspíš nejedí.

Ony jedí salát, ovoce, proteiny a vlákninu. Nedělá mi problém jíst jídla bohatá na živiny (snad kromě müsli, ovesné vločky nesnáším), ale chybí mi sacharidy. Toužím po nich, potřebuju je, vždyť je to hlavní zdroj energie pro tělo. Jím jen tmavé pečivo, celozrnný chléb a ještě ho ani nejím moc, tak proč mám teď takové výčitky? Moje spolubydlící si myslí, že pečivo není zdravé a proto ho nejí. Můj kamarád mi k tomu jen se smíchem dodal, že on by ho také nejedl, kdyby měl víc peněz, protože by jedl maso. Nevím, co si myslet. Ona má tělo, které chci, ale celé dny jí rýžové chlebíčky a občas se přejí těstovinami. On má svaly a fyzicky náročnou práci i školu. A já nevím, kde hledat další názory. Potkávám spoustu štíhlých spolužaček, ale nechci se jich ptát, co jedí, protože mi to je nepříjemné. Ráda bych od někoho slyšela, že to, co jím, je správné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama