Den 24 - Den vážení

13. prosince 2016 v 11:03 | V. |  Prosinec
Od čtvrtka jsem připbrala skoro 3/4 kila. Docela mě to vzalo. Nejdřív jsem chtěla brečet, pak jsem se naštvala a hned potom jsem se snažila najít nějaké ospravedlnění. Mám pořád zácpu. Sice jsem dneska na toaletě byla, ale myslím si, že to nebylo všechno za poslední tři dny. Dál jsem se nevážila nalačno, ale po snídani. Jsem na sebe naštvaná, protože jsem se tenhle týden pořádně nehlídala. Měla jsem ten fastfood, víno, a dvakrát nebo třikrát jsem si nezvážila porci zapečených těstovin a až zpětně jsem zjistila, že jsem jich snědla dvojnásobek než kolik jsem si napsala.

Včera po tréninku jsem si k večeři měla dát jen zeleninu, protože jsem si dala vydatnou snídani i oběd, ale byla jsem tak hladová, že jsem si dala dva velké tousty a okurku. Řekla bych, že se to na mně také podepsalo.

OK, nesmím to tolik prožívat. Chtěla jsem do Vánoc aspoň pět kilo, byla jsem na dobré cestě, ale teď jsem z ní sešla. Zase se na ni vrátím. Sice budu usínat hladová, ale zhubnu.

Abych k sobě byla upřímná, nějaký rozdíl na mně vidět je. Mám o něco menší tukový polštář na břiše, je to dobře na fotkách.

Není to nic moc na to, že je to za sedmnáct dní. Čekala jsem víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama