Den 84 - Stress esting

11. února 2017 v 20:29 | V. |  Únor
Byla jsem na vyšetření míry stresu, vyšetření stavu srdce a cév a jakési diagnostice míry tuku, vody a svalů. Dostala jsem to jako poukaz k Vánocům a tak jsem tam ze zvědavosti šla. Dobrá zpráva je, že moje cévy jsou zcela zdravé a bez cholesterolu, že nemám žádný tuk na vnitřních orgánech a že mám i zdravé srdce. Horší už je, že mám vysokou míru tělesného stresu a nízkou snášenlivost stresu. To vím už dávno. Blbý je, že já to sice nedám najevo, ale s mým tělem to nepěkně mává. Na té klinice mi neřekli, co s tím mám dělat, tak budu muset hledat sama tu správnou cestu. Jídlo to není. Jídlem se uklidňuju prakticky od dětství, naučil mě to táta, který je velký labužník. Jenže to je špatně. Mysl se mi sice zklidní, ale tělo ne, to jen víc strádá. Budu se muset odnaučit uklidňovat se jídlem. To bude velká dřina.

Ještě mi na té klinice zjistili, že mám sice svaly i tuk v normě, ale poměr není ideální. Podle nich bych měla 6 kilo tuku shodit a nabrat 6 kilo svalů, aby to bylo ideální. Taky mi změřili množství tuku v procentech. Podle nich je to 30%, jenže mě vážili po obědě a oblečenou. Takové měření je na prd. Podle mých měření a výpočtů je to 27%. Nicméně došli ke stejným číslům jako já. Chci shodit ještě alespon šest kilo tuku. Tahle zkušenost mi dokazuje, že na získání potřebných informací nepotřebuji drahé konzultace na nutričních klinikách, stačí krejčovský metr a internet.

Myslím, že všechny stravovací zločiny pro tenhle měsíc jsem si už dávno vybrala. Neudělala jsem zkoušku, takže jsem si koupila litr vína, čokoládový donut, hrozinky v hořké čokoládě, popcorn a brambůrky. Víno jsem skoro celé vypila, hrozinky a donut jsem snědla na posezení. Na zbývající jídlo mi už nezbylo tolik místa a tak jsem jen uďobávala. Spolubydlící upekla pizza šneky a jablečný štrůdl, tak to jsem si taky s chutí dala. Byly to futrovací orgie. Další dny už jsem se hlídala, ale pořád se cítím nafouknutá jako balón. Mám dojem, že jsem tlustá i v obličeji, jako bych opuchla. Snad je to jen voda a zase splasknu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama