Den 87

14. února 2017 v 22:04 | V. |  Únor
Dnes jsem si všimla několika pozitivních účinků. Moje nohy sílí, dokážu už na tréninku skákat s nohou nataženou v pravém úhlu s tělem, dál pak zvládnu nohama švihat rychleji a výš. Nejsem pak už tolik unavená, ani mě nebolí lýtka, jako bych je měla ve svěráku. Stehna se mi po trénincích netřesou, jako to bylo ještě před měsícem. Už se tolik nezadýchám, za to jsem moc ráda. Pořád jsou tréninky náročné, pořád jsem zpocená od hlavy až k patě, rozdírají se mi prsty v nepohodlných tanečních botách, ale už to není tak namáhavé, jako dřív. Vlastně se po tréninku cítím dobře. To už tu dlouho nebylo.
Pak mi jsou vidět klíční kosti, ne nijak moc, ale působí to takovým křehkým dojmem. To se mi líbí.

K dnešnímu dni jsem už shodila 4,7 kg. Pevně doufám, že to byl hlavně tuk. Momentálně nemám k dispozici krejčovský metr, tak si nemůžu ověřit množství tuku v těle. Existují nejrůznější online kalkulačky, já nejčastěji používám tuhle a tuhle. Do každé z nich se zadávají trochu jiné hodnoty (obvod krku nebo obvod předloktí) a já si pak porovnáním obou výsledků ověřím jejich validitu.

Mít tělo modelky od Victoria's Secret je takovým klišé, které nám vnucují a zároveň vymlouvají média. Na jednu stranu nám ukazují reklamy s těmito nádhernými modelkami v luxusním spodním prádle (sama jednu takovou reklamu vídám několikrát denně na zastávce při cestách MHD), na stranu druhou existují stovky článků a rad nutričních poradců i lékařů, že tyto ženy jsou nezdravě štíhlé a často končí s poruchou příjmu potravy. Na internetu jsou i míry těchto modelek a jejich jídelníčky. Občas jsou to docela šílenosti. Ty ženy cvičí několikrát do týdne, to ještě není nic neobvyklého, ale to, co jedí, je kolikrát v rozporu se zdravým rozumem. Žádné sacharidy, "několik gramů bílkovin" k obědu, nebo k večeři, spousta zeleniny a vody. Kdybych za to dostávala tolik peněz, co ony, klidně bych se sacharidů a masa vzdala, ale takhle mě to tolik nemotivuje. Bylo by fantastické mít tělo, jako mají ony, obzvlášť jsem se vzhlédla v Candice Swanepoel, protože je to taková krásnější verze mě. :D To je jen vtip, jen jsem stejný typ, jako ona. Světlé vlasy, modré oči, skoro stejná výška, dlouhé nohy. Až na to, že abych měla její míry, musela bych se zbavit ještě tak jedenácti centimetrů v pase, 7,5 cm přes boky a devíti kilogramů. To nemám zapotřebí. Prozatím. To už bych měla podváhu a to mě trochu děsí, protože s tím se pojí spousta zdravotních problémů... ale na druhou stranu se na ni podívejte...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama