Den 90 - Zpátky na začátek?

17. února 2017 v 12:23 | V. |  Únor
Když jsem dnes ráno stoupla na váhu, ukázala mi číslo 66,6. Ďáblovo číslo. Kdybych se dívala jen na váhu, asi by mě popadl amok, protože by to znamenalo, že jsem za čtyři dny přibrala 3,6 kg. Ano, jsem o tolik těžší, ale taky mám období, kdy zadržuju hodně vody. Až tenhle týden skončí, voda zmizí a zbudou mi zase jen svaly, kosti a tuk. Mám teď sice trochu zvýšený apetit, ale sklenka vína a trocha čokolády nenadělá takovou paseku.

Každý druhý článek na internetu radí, abychom si stanovovali konkrétní a reálné cíle. Ne zhubnout deset kilo (ten je můj), ale zhubnout dvě kila a pak další dvě a další a další. Správný výživový poradce nedoporučuje hubnout na kila, ale na centimetry. Svaly jsou težší než tuk, to je bez debaty. Já pořád hlídám váhu, ale taky se čas od času přeměřuju. Vím, že by to chtělo ještě tak šest kilo tuku sundat a přibrat nějaké svaly a bude to fajn :) Stanovila jsem si proto ještě jeden cíl. Do července, kdy plně vypukne plavková sezóna, chci takové plavky.


Jsem docela zručná, tak pro mě nebude problém to stříhání, ale vypracovat tu figuru, to bude problém. Chce to odstranit těch šest kilo tuku. Pokud bych se i nadále snažila stejným způsobem jako dosud, měla bych zvládnout být o šest kilo lehčí, ale... Vždycky je tu nějaké ale. Tohle je modelka, která je bez celulitidy, bez faldů a s vypracovanými svaly. Pokud takové tělo chci taky, musím dělat víc, než jen držet dietu a dvakrát týdně cvičit.

Nastavila jsem si reálný cíl. Na začátku července mám narozeniny a k nim si pořídím takovéhle plavky. Do té doby si do těch plavek musím i vytvarovat postavu, že? Nechce se mi cvičit každý den, ale když se překonám a každý den si odkroutím tu hodinu, dokážu mít do července tělo do plavek. Nebo ne? Sama nevím, jestli to dokážu, ale pokusím se o to. Každý den počínaje dneškem si najdu čas na hodinu cvičení. Dva dny v týdnu mám intenzivní trénink nohou, takže zbývající dny v týdnu budu posilovat břicho, ruce a zadek. V kombinaci s dietou a vidinou těch plavek to musím dokázat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama