Jubileum 100 dní

27. února 2017 v 19:24 | V. |  Únor
Dnešek by měl být nějak významný, sto dní je docela dlouhá doba. Posledních pár dní se mi nedařilo, dnes jsem měla Cheating day. Fakt nechcete vědět, co všechno jsem dokázala spořádat, ale řeknu vám jedno: čas od času takovou nacpávací hostinu potřebuju. Není mi ani špatně, jedla jsem hlavně vysokokalorická jídla, kdybych chtěla stejný příjem sníst v zelenině, odpadnu v polovině a ještě mi bude zle z té chuti. Ať si kdo chce říká co chce, čokoládu mrkví nenahradíš.

Dost jsem se snažila, shodila jsem 4,5 kg a to mě těší. Ještě mi zbývá 6,2. Na moji ideální váhu modelky. To bude krutý a hladový boj.

Koupila jsem si několik studentských pečetí (byly ve slevě) a schovala jsem si je do poličky s oblečením hned vedle psacího stolu. Občas člověk potřebuje trochu povzbudit aniž by se musel porsmýkávat kolem spolubydlících v miniaturní kuchyňce.

Dnešek jsem si užila. Když zvážím všechny okolnosti, bylo to moc fajn. Čas od času potřebuju čas pro sebe. I když se mi to nelíbí a všemi silami s tím bojuju, jsem povahou spíš introvertní a čas jen sama pro sebe potřebuju víc, než extroverti. Chtěla jsem napsat, že bych se chovala jinak, kdybych měla vážný vztah, ale když nad tím tak přemýšlím, tak to vlastně není pravda. Udělala bych úplně to samé, protože mi to prostě dělá dobře a nikomu tím neubližuju.

Mám teď tělo, se kterým jsem celkem spokojená. Není to bůhvíjaká hitparáda (jak by řekla moje mamka), ale jde to. Dokážu s tím žít. Spočítala jsem si míru tělesného tuku a i ten tuk zmizel. Do července mi ještě zbývá nějaký čas, to zmáknu. I s tou čokoládou schovanou v oblečení. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama