Den 113 - Příliš slabá vůle

12. března 2017 v 22:11 | V. |  Březen
Je už trochu divné, že pořád počítám dny, když se už skoro nesnažím. Pořád chci to nádherné tělo, ale něco mi v tom brání. Jsem příliš pohodlná, nechce se mi, mám ráda jídlo a nechci se trápit hladem. Vím, že stačí JEN každý den půl hodiny cvičit, JEN jíst o něco míň, JEN se trochu víc snažit. Je to mnohem těžší, než to vypadá. Nebaví mě posilovat, je to nuda (omlouvám se všem bodybuilderům). Radši než to budu sledovat nějaký fajn seriál, nebo si přečtu knihu a k tomu si dám třeba chipsy, nebo kus čokolády, nebo palačinkový dort. Prostě mě baví dopřávat si věci, díky kterým snadno dosáhnu pocitu štěstí. Nemůžu tvrdit, že si ho zasloužím, ale baví mě to, tak to dělám.

Opravdu, opravdu, opravdu chci super tělo. Teď jsem dost spokojená se svým životem, takže se moc nesnažím. Fakt, chtělo by to nějaký kopanec, nějaké sražení k zemi, abych měla potřebu se víc snažit o svoje místo na výsluní.
Nemusím se vzdát veškerých sladkostí, snacků a alkoholu, ale musím počítat a na konci budu mít stejně hlad. Zrovna teď se cítím skvěle. Plná energie, veselá, sebevědomá, mám chuť bavit se, cestovat, mám pocit, že zvládnu cokoli. Když budu jíst míň, bude mi zase mizerně, budu mít hlad, budu unavená, padne na mě depka, bude mi zase jako mi bylo před měsícem. Do toho se mi opravdu nechce. Bylo by snazší mlsat a nosit volné obečení, nebo ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama