Den 125 - Malý úspěch

24. března 2017 v 8:08 | V. |  Březen
Zase jsem maličko zhubla. Moje váha se v únoru dostala až těsně pod 63 kg, pak znova vyskočila na 64 kg a teď jsem někde uprostřed. To mám radost. Jen mám trochu oavu, že by to mohlo být způsobené včerejším darováním plazmy. Přeci jsen jsem jim tam nechala 810 ml plazmy, mohlo se to projevit na dnešní váze. Jsem dneska unavená, unavenější, než obvykle. Napadá mě, že bych to mohla na tu plazmaferézu svést. Touhle dobou bych tu měla pobíhat, chystat se do školy, líčit se, oblékat, mýt si vlasy, ale místo toho se nejspíš vrátím do postele s knížkou. Včera jsem šla spát docela pozdě a dnes je jediný den, kdy si to můžu nahradit. O víkendu budu u našich, kde mám vždycky nabitý program. No a příští týden se už nezastavím. Jdu si domlouvat brigádu, mám hodně učení, o víkdendu máme psychologickou konferenci zakončenou galavečerem v maskách. Mám ty nové šaty, do kterých se musím do týdne pohodlně vejít.


Nevím jak se modelky dokážou udržovat v kondici. Přijde mi to hrozně vyčerpávající. Jíst hlavně zeleninu a občas trochu proteinu, žádné pamlsky, žádný alkohol a když, tak jen minimum a jen určitý druh. Modelky asi nejdou na akci, kde do sebe kopnou několik panáků tequily a pak jdou podnapilé na kebab. Ne že bych na takové akce chodila pravidelně, ale je příjemné vědět, že bych klidně mohla.

S jídlem jsem teď uzavřela mír. Máme se rádi a neděláme si naschvály. Sušenky mě sice pořád lákají a vábí, ale jsou v malých balíčcích, které se dají jíst jednotlivě. Mrkev mi navedne ani neplesniví a tak je radost ji jíst. Doufám, že mi to vydrží dostatečně dlouho.Musí být příjemné, když si vás na party někdo vybere ihned a ne, když na něj jen zbydete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama